JSEM HONZA !!

  Silné stránky

  Jsem velmi pracovitý a cílevědomý člověk. Mezi hlavní mé hodnoty patří poctivost a pokora. Rád lidem naslouchám. Miluji výzvy a věřím, že není jediná věc na kterou bych kdy řekl NE.  

  Dovednosti

  Jsem architekt a umím navrhnout dům. Skrze svoje zkušenosti i z mimo architektonického prostředí umím zařídit aby se stalo na čem se s protistranou domluvím. Život s osobním mottem: „Sky is the limit“ není jednoduchý, ale mě to tak baví.  

  Znalosti

  Začneme-li grafikou, zvládnu na pokročilé úrovni ovládat téměř celou paletu programů v CC, od Photoshopu po After Effects. Mám zkušenosti s různými typy technik CGI a vizualizací. Rád programuji převážně weby, nebo pokročilejší webové aplikace, integrace Pixelů, GA4 atd. V rámci vedení lidí a týmu, zvládám trello, slack. A co nezvládnu se strašně rád naučím. 

  Vášně

  Naprosto zbožňuji realizovat cokoliv. Jsem rozhodně startup person. Bohužel mezi mé velmi záporné vlastnosti patří, že fungující věci mě příliš nezajímají. Právě v tuto chvíli buduji mimo jiné například značku běžeckých závodů.  

  Koho hledám...

  Zapálené investory, developery a běžce. Zajímavé lidi s kapitálem a chutí tvořit velké věci a růst. Hlavně prosím lidi, kteří se nebojí práce. 

  TAK ČAU!